Casa Mafaba - Linda Casa En El Condominio El Penon - 6 Hab
| Wi-Fi | Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Σπα & Ευεξία Τζακούζι |
| Χώρος για μη καπνιστές Δωμάτια μη καπνιστών | Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Casa Mafaba - Linda Casa En El Condominio El Penon - 6 Hab Girardot με 2 υπνοδωμάτια απέχει περίπου 6 χλμ. από το Πάρκο της Ατμομηχανής και προσφέρει τζακούζι.
Η Plaza Principal απέχει περίπου 15 λεπτά με αυτοκίνητο από αυτή τη βίλα με 7 μπάνια, ενώ Piscilago Colsubsidio είναι σε απόσταση 850 μέτρων.
Στην πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα αυτής της παραθεριστικής κατοικίας υπάρχουν φούρνος.
- Τοπικά αξιοθέατα
- SENA-Centro de la tecnologia del diseno y de la productividad empresarial4455 χλμ.
- Parroquia san Pablo apostol4635 χλμ.
- Carulla Penalisa4451 χλμ.
- Supermercado Colsubsidio Penalisa3355 χλμ.
- Penalisa Plaza3366 χλμ.
- Centro Comercial Premier4597 χλμ.
- UNAD CEAD Girardot4541 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Ιμπάγκε68 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Δωμάτια μη καπνιστών
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Κήπος
- Παροχές BBQ
- Τζακούζι
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Ταράτσα
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Σε η Casa Mafaba - Linda Casa En El Condominio El Penon - 6 Hab έχει πάρκινγκ;
Οι πελάτες της η Casa Mafaba - Linda Casa En El Condominio El Penon - 6 Hab μπορούν να παρκάρουν σε δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Πόσο μακριά είναι το Πληροφορίες σχετικά με το Ιμπάγκε από η Casa Mafaba - Linda Casa En El Condominio El Penon - 6 Hab;
Η Casa Mafaba - Linda Casa En El Condominio El Penon - 6 Hab απέχει 70 χλμ. από το Πληροφορίες σχετικά με το Ιμπάγκε. - ❓
Η Casa Mafaba - Linda Casa En El Condominio El Penon - 6 Hab διαθέτει πισίνα;
Ναι, οι πελάτες της η Casa Mafaba - Linda Casa En El Condominio El Penon - 6 Hab θα απολαύσουν ιδιωτική πισίνα. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε αυτή η βίλα;
Μπορείτε να μένετε σε αυτή η βίλα με το κατοικίδιο ζώο σας.